Vystavená vína podle odrůd


Müller Thurgau
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
A1 Tyl Pavel Polešovice 408       1 80  
A2 Chateau Lednice a.s. Lednice Nejdecká 714   K|kabinet   1 83  
A3 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice Příhon 1 '12     1 77  
A4 Víno - Masaryk, s.r.o. Skalica Sasinkova 2333       1 82  
A5 TFS Tečovice   '08 (K)|kabinet   1 78  
A6 Dočekal Jan Moravany         1 76  
A7 Kořínek Horymír Boršice 685       1 82  
A8 Mádl Stanislav Velké Bílovice Záhumní 1252       1 84 B
A9 Agro Zlechov, a.s. Zlechov 119   (P)|pozdní   1 77  
A10 Musil Ladislav, Ing Dolní Kounice Bezručova 813 '12 P|pozdní sb   1 80  
A11 Hlavinka Josef Ždánice 702   (K)|kabinet   1 68  
A12 Slezák Radek Vážany 141 '12     1 85 S
A13 Volša Radek Ždánice 805       1 83  
A14 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 '12 P|pozdní sb   1 78  
A15 Sladký Petr Míkovice KPV '12 (K)|kabinet   1 68  
A16 Kostílek Michal Tupesy         1 70  
A17 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice Svárov 14       1 82  
A18 Kořínek Marek Ždánice 682 '12     1 66  
A19 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice     (K)|kabinet   1 82  
A20 Sladký Petr Míkovice KPV '11 (K)|kabinet   1 80  
A21 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice Hlavní 666 '12 P|pozdní sb   1 86 S
A22 Vaculík Josef,Ing. Staré Město   '08 (K)|kabinet   1 78  
A23 Macků Libor Míkovice KPV   (K)|kabinet   1 80  
A24 Hrubý Tomáš Kostice         1 84 B
A25 Baláž Jan Dolní Dunajovice Pod Vápenkou 617 '12 K|kabinet   1 82  
A26 Štolfa Antonín Boršice 430 '12 (P)|pozdní   1 83  
A27 Kutálek Radim Jarošov Vinaři Jarošov       1 79  
A28 Rajhradské klášterní vinné sklepy Rajhrad     (P)|pozdní   1 84 B
A29 Víno Zlomek & Vávra s.r.o. Boršice u Blatnice 300 '12 P|pozdní sb   1 83  
A30 TFS Tečovice     (V)|výběr z   1 82  
A31 Dvořáček Milan,ml. Huštěnovice 198 '12 (P)|pozdní   1 83  
A32 VINACZ, spol. s r.o. Dolní Bojanovice 882 '11     1 80  
A33 Kutálek Antonín Vážany 14       1 77  
A34 Zajíc Antonín Mařatice Vinaři Mařatice   (P)|pozdní   1 80  
A35 Gajdík Pavel Ratíškovice 1147       1 69  
A36 Doložílek Radek Boršice 494   (P)|pozdní   1 80  
A37 Lužová Adrina Velehrad 314       1 81  
A38 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín U Trati 421   (P)|pozdní   1 84 B
A39 Osička Radim Velké Bílovice 1443       1 78  
A40 Punčochář Zdeněk Ždánice         1 84 B
A41 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404       1 78  
A42 Ďurinová Blanka,JUDr. Bzenec Pod Vinohrady 1424       1 83  
A43 Luža Vojtěch ml. Velehrad Zahradní 276 '12 (P)|pozdní   1 84 B
A44 Vávra Luděk Staré Město         2 87 Z
A45 Maňák Štěpán Žádovice 54 '12 P|pozdní sb   2 76  
A46 Vymyslický Radislav Sady Vinaři Sady   (K)|kabinet   2 86 S
A47 Zábranský a spol. Mařatice Vinaři Mařatice       2 85 S
A48 Víno Mikulov s.r.o. Mikulov K Vápence 1675 '12 K|kabinet   2 85 S
A49 Luža Tomáš,Ing. Velehrad Zahradní 314       2 77  
A50 Sopouch Jaroslav Ing. Brno Staňkova 8       2 80  
A51 Komarov Roman Ivančice Oslavanská 92       2 78  
A52 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '11 K|kabinet   2   CH
A53 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 231       2 83  
A54 Tetur Tomáš Velké Bílovice Fabian 1206       2 88 Z
A55 Mikulka Josef Jarošov Vinaři Jarošov       2 86 S
A56 Zemědělská a.s Čejkovice Bílovická 950       2 80  
A57 Hátle Miroslav Sady Vinaři Sady 256   (K)|kabinet   2 84 B
A58 Vinařství Kovacs Novosedly 5 '12 K|kabinet   2 79  
A59 Kosík Pavel,MUDr. Tvrdonice     (K)|kabinet   2 84 B
A60 Krčmař Vlastimil Ždánice 95       2 85 S
A61 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607 '12 (P)|pozdní   2 77  
A62 Vinařství Waldberg Vrbovec 190   (P)|pozdní   2 85 S
A63 Vinařství Vaďura Polešovice 677       2 82  
A64 MiToMa Vrbice, s.r.o. Vrbice 421       2 69  
A65 Žůrek Josef Žeravice 111       2 79  
A66 Velkobílovická vína, s.r.o. Velké Bílovice Žižkovská 1374 '12 P|pozdní sb   2 67  
A67 Vinné sklepy Lechovice Lechovice     (P)|pozdní   2 82  
A68 Švec Lubomír,Mgr. Velehrad Nad Chmelnicí 238       2 65  
A69 Dohnal Karol Terezín 70       2 79  
A70 ZD Sedlec Sedlec u Mikulova 308 '12 V|výběr z h   2 74  
A71 Konrád Manfred Hrušovany nad Jevišov 9. května 847   (P)|pozdní   2 73  
A72 Vinařství Vaďura Polešovice 677 '11 (P)|pozdní   2 87 Z
A73 Dufek Václav Moravany 281   (K)|kabinet   2 80  
A74 Kňourek Jaroslav Tupesy 78   (P)|pozdní   2 83  
A75 Přílučík Antonín Jalubí 616   (P)|pozdní   2 86 S
A76 Trčka František Kostice 55       2 85 S
A77 Nečas Tomáš Rakvice Nádražní 409       2 83  
A78 AGROLIP, a.s. Lipov         2 83  
A79 Hradil Zdeněk Terezín 153   (P)|pozdní   2 84 B
A80 Vinařství Kněží Hora Bzenec     (K)|kabinet   2 83  
A81 Psotka Zdeněk Zlechov     (P)|pozdní   2 81  
A82 Mádlová Hana Velké Bílovice Na Aleji 148   K|kabinet   2 87 Z
A83 ZD Němčičky Němčičky     (P)|pozdní   2 76  
A84 Plaček Jan Ing. Moravské Bránice 39   (K)|kabinet   2 74  
A85 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274   P|pozdní sb   2 87 Z
A86 Kořínek Marek Ždánice 682       2 77  
A87 Rajhradské klášterní vinné sklepy Rajhrad     (K)|kabinet   1 81  
A88 Vinařství Bíza Čejkovice 830   P|pozdní sb   3 84 B
A89 Košut Jan Prušánky 178       3 80  
A90 Dobčáková Jana Strážnice 319       2 73  
A91 Durník Vladimír Boršice 496       3 82  
A92 Luža Vojtěch,st. Velehrad Zahradní 214 '12     3 81  
A93 Měšťánek Vladimír ml. Boršice 651       3 76  
A94 Luža Tomáš,Ing. Velehrad Zahradní 314 '12     3 78  
A95 Hlaváček - Snopek Míkovice KPV       3 76  
A96 Mokrý Jan Násedlovice 126       3 78  
A97 Neoklas, a.s. Šardice 700       3 83  
A98 Vajbar Libor Kobylí 509 '12 K|kabinet   3 79  
A99 Trněný Stanislav Ždánice     (K)|kabinet   2 80  
A100 Knebl Martin Sady Vinaři Sady       3 81  
A101 BM Vinařství, s.r.o. Tvrdonice     (K)|kabinet   3 88 Z
A102 Křivák Jaroslav Blatnice pod Svatým A 662   (P)|pozdní   3 73  
A103 Vinum Moravicum a. s. Bzenec Vracovská 338       1 77  
A104 Vinařství Šoman Dolní Dunajovice Rudé armády 42   (K)|kabinet   3 80  
A105 Ševčík Jiří Břestek 251   (V)|výběr z   3 84 B
A106 Vinařství Nešpor & Rajský Moravská Nová Ves   '12 P|pozdní sb   2 70  
A107 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143   K|kabinet   3 80  
A108 Zámecké sklepy Strážnice Strážnice   '12 K|kabinet   3 76  
A109 Bičan Josef Traplice 176       3 84 B
A110 Lössl David Hrušovany nad Jevišov     (P)|pozdní   3 74  
A111 Hlaváček Radim Ing. Boršice 681       1 83  

Sylvánské zelené
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
B1 Gotberg a.s. Popice U Sadu 394 '11 P|pozdní sb   4 81  
B2 Tománek Libor Modrá 96       4 80  
B3 Hulcký Ivan Ing Staré Město   '11 (K)|kabinet   4 81  
B4 Hlaváček - Snopek Míkovice KPV       4 79  
B6 Hlaváček Radim Ing. Boršice 681   (P)|pozdní   4 89 Z
B7 Esterka Petr Terezín 99 '12 (P)|pozdní   4 73  
B8 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice     (P)|pozdní   4 83  
B9 Templářské sklepy Čejkovice         4 83  
B10 Rustikal, s.r.o. Hustopeče Na Hradbách 5 '12     4 76  
B11 Gottwald Petr Boršice 418   (P)|pozdní   4 79  
B12 RÉVA RAKVICE s.r.o. Rakvice Dolní 32 '12 P|pozdní sb   4 78  
B13 Vitis, spol. s r. o. Strážnice Masarykova 1698   P|pozdní sb   4 65  
B14 Tuček Jaroslav Kostice 558   (P)|pozdní   4 85 S
B15 Batůšek + Přikryl Staré Město 1416 '12 (P)|pozdní   4 78  
B16 Lössl David Hrušovany nad Jevišov     (P)|pozdní   4 83  
B17 Košut Jan Prušánky 178   P|pozdní sb   4 80  
B18 Jaroslava Staňková Blatnice pod Svatým A 769 '12 L|ledové   4 90 Z
B19 Vinařství Žůrek Žeravice 327       4 85 S
B20 Jordán Vlastimil Vésky 201 '12 (P)|pozdní   4 82  
B21 Bohemia Canopus, spol s.r.o. Starovice 93 '11 P|pozdní sb   4 81  
B22 Vinné sklepy Valtice,a. s. Valtice Vinařská 407 '11 P|pozdní sb   4 82  
B23 Bičan Josef Traplice 176   (P)|pozdní   4 84 B
B24 BD Sensors Buchlovice   '11 (P)|pozdní   4 88 Z
B25 Dufek Václav Moravany 281   (P)|pozdní   4 78  
B26 Kořínek Marek Ždánice 682       4 77  
B27 BD Sensors Buchlovice   '09 (P)|pozdní   4 91 Z
B28 Rustikal, s.r.o. Hustopeče Na Hradbách 5       4 77  
B29 Vinařství Hanuš Blučina     (V)|výběr z   4 79  
B30 Vinice-Hnánice s.r.o. Hnanice   '12 P|pozdní sb   4 81  
B31 ZD Sedlec Sedlec u Mikulova 308 '12 P|pozdní sb   4 77  
B32 Vinum Moravicum a. s. Bzenec Vracovská 338 '12 P|pozdní sb   4 82  
B33 Polášek Josef Ing Kyjov 2522   (P)|pozdní   5 84 B
B34 Osička Radim Velké Bílovice 1443       5 85 S
B35 Konrád Manfred Hrušovany nad Jevišov 9. května 847   (P)|pozdní   5 81  
B36 Klimek Lubomír Moravany 82 '12 (P)|pozdní   5 80  
B37 Vinné sklepy Lechovice Lechovice     (K)|kabinet   5 82  
B38 Krčmař Vlastimil Ždánice 95       5 78  
B39 Maňásek František Tupesy 461 '12 (P)|pozdní   5 87 Z
B40 Píštěk Stanislav Ořechov 217 '11 (V)|výběr z   5   CH
B41 Chateau Lednice a.s. Lednice Nejdecká 714       5 81  
B42 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 231 '11     5 68  
B43 Hruška Pavel Blatnice pod Svatým A 705 '12 P|pozdní sb   5 83  
B44 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín U Trati 421 '12 (P)|pozdní   5 88 Z
B45 Míša Nikodém Polešovice 289   (V)|výběr z   5 78  
B46 Vinařství Soják Polešovice 207   P|pozdní sb   5 83  
B47 Maňásek František Tupesy 461   (V)|výběr z   5 87 Z
B48 Metroflora s. r. o. Milotice 448   (P)|pozdní   5 63  
B49 Krčmař Vlastimil Ždánice 95 '12     5 82  
B50 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice Příhon 1 '12 (K)|kabinet   5 83  
B51 Baláž Jan Dolní Dunajovice Pod Vápenkou 617 '11 K|kabinet   5 80  
B52 Vinařství Waldberg Vrbovec 190 '12 P|pozdní sb   5 82  
B53 Esterka Petr Terezín 99   (P)|pozdní   5 80  
B54 Ďurinová Blanka,JUDr. Bzenec Pod Vinohrady 1424       5 79  
B55 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice Družstevní 828 '12 (P)|pozdní   5 78  
B56 Jungman Antonín Jalubí Přátelé vína       5 86 S
B57 Mádlová Hana Velké Bílovice Na Aleji 148 '10 P|pozdní sb   5 85 S
B58 Ratajský Bronislav Blatnice pod Svatým A 93 '12 P|pozdní sb   5 80  
B59 Dvořáček Milan Huštěnovice 198       5 86 S
B60 TFS Tečovice   '07 (P)|pozdní   5 85 S
B61 Jestřáb Vojtěch Dubňany 8   P|pozdní sb   5 80  
B62 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '12 P|pozdní sb   5 81  
B63 Kalinec Jaroslav Moravany 43   (K)|kabinet   5 85 S
B64 Píštěk Mařatice Vinaři Mařatice   (P)|pozdní   5 82  

Neuburské
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
C1 Martinek Stanislav Kyjov Školní 3010       6 82  
C2 Jungman Antonín Jalubí Přátelé vína   (K)|kabinet   6 83  
C3 Esterka Petr Terezín 99 '11 (P)|pozdní   6 72  
C4 Jestřáb Vojtěch Dubňany 8   P|pozdní sb   6 82  
C5 Turek - Šiška Velké Pavlovice Zelnice 79 '12 P|pozdní sb   6 70  
C6 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín U Trati 421   (P)|pozdní   6 83  
C7 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 231 '12     6 75  
C8 Vinařství Fůkalová Velké Pavlovice     (P)|pozdní   6 87 Z
C9 Vrána Dalimil Staré Město Salašská 1835 '11 (V)|výběr z   6 84 B
C10 Mádlová Hana Velké Bílovice Na Aleji 148 '11 K|kabinet   6   CH
C11 Bureš Karel Modrá 90 '11     6 68  
C12 Šupka František Mařatice Vinaři Mařatice '12     6 85 S
C13 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice Družstevní 828 '12 (P)|pozdní   6 85 S
C14 Ďurinová Blanka,JUDr. Bzenec Pod Vinohrady 1424       6 81  
C15 Bednaříková Helena Velké Pavlovice Nádražní 50       6 80  
C16 Keňo Radek Jalubí Přátelé vína   (K)|kabinet   6 87 Z
C17 Míša Nikodém Polešovice 289   (V)|výběr z   6 83  
C18 Hradil Lukáš,ing. Čejkovice Včelín 774   P|pozdní sb   6 80  
C19 Vajbar Libor Kobylí 509 '11 K|kabinet   6 80  
C20 Vinné sklepy Valtice,a. s. Valtice Vinařská 407 '12 P|pozdní sb   6 84 B
C21 Petratur Pavel Blatnice pod Svatým A 885   (P)|pozdní   6 80  
C22 Neoklas, a.s. Šardice 700       6 74  
C23 Maňásek Josef,Ing. Huštěnovice 325   (P)|pozdní   6 76  
C24 Luža Vojtěch ml. Velehrad Zahradní 276 '99 (P)|pozdní   6 85 S
C25 Buchtík Zdeněk,Ing. Boršice 559       6 76  
C26 Šimoník Radim Jalubí Přátelé vína       6 79  
C27 Dvořáček Milan Huštěnovice 198 '12 (P)|pozdní   6 79  
C28 Procházková Miroslava Velké Pavlovice Boženy Němcové 6 '12 P|pozdní sb   6 77  
C29 Maňák Štěpán Žádovice 54 '12 P|pozdní sb   6 80  
C30 Ondráš Dušan Jalubí Přátelé vína '09 (P)|pozdní   6 78  
C31 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274   P|pozdní sb   6 88 Z
C32 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice   '12 (P)|pozdní   7 82  
C33 Punčochář Zdeněk Ždánice         7 83  
C34 Martinek Stanislav Kyjov Školní 3010 '12     7 76  
C35 Vinařství Čech Tvrdonice Chalupy 25   P|pozdní sb   7 82  
C36 Vinařský dům Kopeček Dubňany   '12 V|výběr z h   7 56  
C37 Bečica Miloslav Mařatice Vinaři Mařatice 822 '11     7 79  
C38 Mokrý Tomáš Násedlovice 360 '11 (P)|pozdní   7 80  
C39 Jestřáb Vojtěch Dubňany 8 '12 P|pozdní sb   7 83  
C40 Osička Radim Velké Bílovice 1443       7 78  
C41 ZD Sedlec Sedlec u Mikulova 308 '12 V|výběr z h   7 79  
C42 Dvořák Zdeněk Dolní Kounice     (P)|pozdní   7 75  
C43 Vinařství Michna Velké Pavlovice 30   (K)|kabinet   7 83  
C44 Stávek Jan Ing., Ph. D. Němčičky 176 '12     7 78  
C45 Macků Libor Míkovice KPV   (P)|pozdní   7 85 S
C46 Krčmař Vlastimil Ždánice 95       7 85 S
C47 Šimoník Radim Jalubí Přátelé vína '09 (P)|pozdní   7 86 S
C48 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634   (K)|kabinet   7 80  
C49 Malík Roman Břestek 10       7 83  
C50 BM Vinařství, s.r.o. Tvrdonice     (P)|pozdní   7 88 Z
C51 Vinařství Šoman Dolní Dunajovice Rudé armády 42   (K)|kabinet   7 87 Z
C52 Konrád Manfred Hrušovany nad Jevišov 9. května 847   (P)|pozdní   7 78  
C53 Metroflora s. r. o. Milotice 448   (P)|pozdní   7 60  
C54 Vrba Vítězslav Terezín 152   (P)|pozdní   7 83  
C55 Dubský Lubomír Moravany     (P)|pozdní   7 92 Z
C56 Píštěk Mařatice Vinaři Mařatice '12 (P)|pozdní   7 88 Z
C57 Pavlovín, spol. s r.o. Velké Pavlovice Hlavní 666 '12 P|pozdní sb   7 81  
C58 Šimoník Radim Jalubí Přátelé vína       7 75  
C59 Rodinné vinařství Pod Horou Bořetice 295   (K)|kabinet   7 75  
C60 Turek - Šiška Velké Pavlovice Zelnice 79 '12     7 81  
C61 Vinařství Michna Velké Pavlovice 30 '12 (K)|kabinet   7 78  
C62 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice Svárov 14   K|kabinet   7 81  

Aurelius
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
D1 Vinařství Karel Válka Nosislav 428 '11 P|pozdní sb   8 75  
D2 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634   (V)|výběr z   8 79  
D3 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice Družstevní 828   (K)|kabinet   8 84 B
D4 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '12 P|pozdní sb   8 80  
D5 Vinařství Kubík Velké Bílovice Ve Dvoře 671 '12 P|pozdní sb   8 81  
D6 Vinařství Fůkalová Velké Pavlovice     (P)|pozdní   8 82  
D7 Beneš Jaroslav Hrušky 377   P|pozdní sb   8 86 S
D8 Vrána Dalimil Staré Město Salašská 1835   (P)|pozdní   8 81  
D9 Vinařství Vaďura Polešovice 677 '12 (P)|pozdní   8 80  
D10 Víno - Masaryk, s.r.o. Skalica Sasinkova 2333 '12 (V)|výběr z   8 84 B
D11 Vinařství Kněží Hora Bzenec   '04 (P)|pozdní   8 83 B
D12 Uher Josef Lanžhot Hrnčířká 1260   (P)|pozdní   8 83 B
D13 Templářské sklepy Čejkovice         8 83 B
D14 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '11 V|výběr z h   8 82  
D15 Mikulica Petr Velké Pavlovice Hlavní 116 '12 P|pozdní sb   8 79  
D16 Prát Josef Jalubí Přátelé vína   (P)|pozdní   8 79  
D17 Zapletal Tibor Velké Bílovice Slíny 1380   V|výběr z h   8 86 S
D18 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice Příhon 1 '12 (P)|pozdní   8 84 B
D19 Štěrba Vojtěch Mařatice 856 '12 (P)|pozdní   8 83 B
D20 Hula Josef Ždánice 701   (P)|pozdní   8 79  
D21 Vinařství Vaďura Polešovice 677   (P)|pozdní   8   CH
D22 TFS Tečovice         8 73  
D23 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín U Trati 421 '11 (V)|výběr z   8 79  
D24 Metroflora s. r. o. Milotice 448   P|pozdní sb   8 69  
D25 Drobilovo víno Polešovice 658 '12 (P)|pozdní   8 75  
D26 Vinium, a.s. Velké Pavlovice Hlavní 666       8 79  

Růžová vína
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
E1 Hulcký Ivan Ing Staré Město     (P)|pozdní rosé 3 70  
E2 Zemánek Martin Velké Bílovice     K|kabinet rosé 3 83 B
E3 Keňo Radek Jalubí Přátelé vína   (P)|pozdní rosé 3   CH
E4 Metroflora s. r. o. Milotice 448   (P)|pozdní rosé 3 70  
E5 Psotka Zdeněk Zlechov     (P)|pozdní rosé 3 77  
E6 Bravenec Zdenek Dolní Dunajovice     (K)|kabinet rosé 3 82 B
E7 Vinium, a.s. Velké Pavlovice Hlavní 666   (P)|pozdní rosé 3 69  
E8 Maňák Štěpán Žádovice 54     rosé 3 79  
E9 Vinařství Soják Polešovice 207   (P)|pozdní rosé 3 75  
E10 Vinařství Soják Polešovice 207   (P)|pozdní rosé 3 84 S
E11 BM Vinařství, s.r.o. Tvrdonice     (K)|kabinet rosé 3 82 B
E12 Vymyslický Radislav Sady Vinaři Sady '12   rosé 3 79  
E13 Vinařství Karel Válka Nosislav 428   P|pozdní sb rosé 3 77  
E14 Grmolec Bronislav Hovorany 243   (P)|pozdní rosé 3 85 S
E15 Píštěk Mařatice Vinaři Mařatice   (P)|pozdní rosé 3 78  
E16 Huňka David Modrá 94     rosé 3 72  
E17 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '11 P|pozdní sb rosé 3 82 B
E18 Vinařský dům Kopeček Dubňany       rosé 3 68  
E19 Vrba Vítězslav Terezín 152   (P)|pozdní rosé 3 80  
E20 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 231 '12   rosé 3 68  
E21 Hoša Antonín Čejč 380     rosé 3 73  
E22 Vaculík Josef,Ing. Staré Město   '11   rosé 3 76  
E23 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673   P|pozdní sb rosé 3 78  
E24 Vajbar Libor Kobylí 509 '12 P|pozdní sb rosé 3 77  
E25 Velkobílovická vína, s.r.o. Velké Bílovice Žižkovská 1374 '12   rosé 3 76  
E26 Cícha Václav, ing. Blatnice pod Svatým A 490   P|pozdní sb rosé 3 83 B
E27 Píštěk Stanislav Ořechov 217   (P)|pozdní rosé 3 82 B

Modrý Portugal
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
F1 Vajbar Libor Kobylí 509 '12 K|kabinet   8 84 B
F2 Procházková Miroslava Velké Pavlovice Boženy Němcové 6 '12 P|pozdní sb   8 80  
F3 Suský Marek Velké Pavlovice   '12     8 76  
F4 Prátová Zuzana Josefov 31 '12 (V)|výběr z   8 80  
F5 Gajdík Pavel Ratíškovice 1147 '08     8 83  
F6 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín U Trati 421 '12 V|výběr z h   8 83  
F7 Mikulka Josef Jarošov Vinaři Jarošov       8 81  
F8 Maňásek Josef,Ing. Huštěnovice 325   (K)|kabinet   8   CH
F9 Psotka Zdeněk Zlechov     (P)|pozdní   8 78  
F10 Zemánek Martin Velké Bílovice   '11 K|kabinet   8 82  
F11 Žůrci - Vídeňka Žeravice 368       8 78  
F12 Komárek Jiří Ždánice 697       8 82  
F13 Vaculík Josef,Ing. Staré Město   '12     8 82  
F14 Dufek Václav Moravany 281   (P)|pozdní   8 79  
F15 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '09 (P)|pozdní   8 85 S
F16 Švábík Dušan Ždánice 442       8 81  
F17 Víno - Masaryk, s.r.o. Skalica Sasinkova 2333       8 80  
F18 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 '12 (P)|pozdní   8 83  
F19 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 '12 P|pozdní sb   9 82  
F20 ZD Němčičky Němčičky         9 84 B
F21 Agro Zlechov, a.s. Zlechov 119 '11 (P)|pozdní   9 75  
F22 Vinařství Syfany Vrbice 428 '11 VOC|VOC   9 78  
F23 Vinařství Kněží Hora Bzenec   '12 (P)|pozdní   9 85 S
F24 Vinařský dům Kopeček Dubňany   '12 P|pozdní sb   9 83  
F25 Mikulica Petr Velké Pavlovice Hlavní 116 '12     9 67  
F26 Šlech. st. vinařská, a.s. Velké Pavlovice 565 '11 P|pozdní sb   9 76  
F27 Kopl Martin Moravany 228       9 76  
F28 Obdržálek Josef Spytihněv 506       9 83  
F29 Volša Radek Ždánice 805       9 75  
F30 Hlaváček - Snopek Míkovice KPV '12 (P)|pozdní   9 81  
F31 Vitis, spol. s r. o. Strážnice Masarykova 1698 '11 P|pozdní sb   9 74  
F32 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice   '12 (P)|pozdní   9 86 S
F33 Ratajský Aleš Blatnice pod Svatým A 364 '11 P|pozdní sb   9 70  
F34 Zemědělská a.s Čejkovice Bílovická 950       9 81  
F35 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice Příhon 1 '12     9 83  
F36 Rajhradské klášterní vinné sklepy Rajhrad   '12 (P)|pozdní   9 77  
F37 Mádl Stanislav Velké Bílovice Záhumní 1252 '12     9 84 B
F38 Ratajský Bronislav Blatnice pod Svatým A 93 '12 V|výběr z h   9 86 S
F39 Mokrý Jan Násedlovice 126       9 77  
F40 Sladký Petr Míkovice KPV   (P)|pozdní   9 81  
F41 Kutálek Radim Jarošov Vinaři Jarošov       9 82  
F42 Bělohoubek Jiří Ždánice         9 50  
F43 Vinařství Buchtovi Velké Pavlovice   '12 P|pozdní sb   9 83  
F44 Hrubý Tomáš Kostice 9       9 89 Z
F45 Kozina Lubomír Žeravice 222   (P)|pozdní   9 70  
F46 Kosík Pavel,MUDr. Tvrdonice   '12 (P)|pozdní   9 90 Z
F47 Tománek Vladimír Boršice 651 '12 (V)|výběr z   9 83  
F48 Machalínek Zdeněk Hovorany 54 '12     9 76  
F49 BM Vinařství, s.r.o. Tvrdonice   '12 (P)|pozdní   9 79  
F50 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice Boženy Hrejsové 1201   (P)|pozdní   9 87 Z
F51 Vinařství Rajský Moravská Nová Ves 434 '09     9 75  
F52 Tetur Tomáš Velké Bílovice Fabian 1206 '11     9 85 S
F53 Kořínek Marek Ždánice 682 '12     9 75  
F54 Vinařství Veverka Čejkovice Na Větřáku 220       9 79  
F55 Vinařství Bíza Čejkovice 830   P|pozdní sb   9 80  
F56 Hřiba Stanislav Čejkovice 771 '12 P|pozdní sb   9 85 S
F57 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '11 P|pozdní sb   9 85 S
F58 Mádlová Hana Velké Bílovice Na Aleji 148       9 82  
F59 Baláž Jan Dolní Dunajovice Pod Vápenkou 617 '11 P|pozdní sb   9 82  
F60 Gajdík Pavel Ratíškovice 1147 '11     9 60  

Zweigeltrebe
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
G2 Výstup Michal Boršice 703 '12 (V)|výběr z   11 85 B
G3 Vitis, spol. s r. o. Strážnice Masarykova 1698 '09 P|pozdní sb   11 85 B
G4 Komárek Lubor Jarošov Vinaři Jarošov       11 81  
G5 Vinařství Syfany Vrbice 428 '10 (P)|pozdní   11 83  
G6 Kosík Pavel,MUDr. Tvrdonice   '12 (P)|pozdní   11 84  
G7 Mádl Stanislav Velké Bílovice Záhumní 1252 '11 P|pozdní sb   11 78  
G8 Luža Tomáš,Ing. Velehrad Zahradní 314 '12     11 83  
G9 Rampula Pavel Dolní Dunajovice   '11     11 87 Z
G10 Gajdík Pavel Ratíškovice 1147 '11     11 75  
G12 Procházková Miroslava Velké Pavlovice Boženy Němcové 6 '11 P|pozdní sb   11 82  
G13 Dobčáková Jana Strážnice 319       11 77  
G14 Slezák Radek Vážany 141 '12 (P)|pozdní   11 88 Z
G17 Žůrek Josef Žeravice 111 '10     11 89 Z
G18 Hruška Pavel Blatnice pod Svatým A 705 '11 P|pozdní sb   11 82  
G19 Černý Jiří,Ing. Buchlovice 649 '09 (P)|pozdní   11 86 S
G20 Lössl David Hrušovany nad Jevišov       Barrique 11 75  
G21 Železník Karel Modrá 109       11 82  
G22 Hýbl JIří Žeravice 286       11 72  
G24 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '11 P|pozdní sb   11 85 B
G25 BM Vinařství, s.r.o. Tvrdonice   '12 P|pozdní sb   11 85 B
G26 Brázdil Tomáš Boršice 337 '12 (P)|pozdní   11 65  
G27 Křivák Jaroslav Blatnice pod Svatým A 662       11 84  
G28 Zábranský a spol. Mařatice Vinaři Mařatice '12 (P)|pozdní   11 80  
G29 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice Boženy Hrejsové 1201   (P)|pozdní   11 86 S
G30 Večeřa Richard Vážany 42       11 82  
G31 Stehlík Jaroslav Terezín 74       11 84  
G32 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 231 '12     11 85 B
G33 Vinné sklepy Lechovice Lechovice   '11 V|výběr z h   11 86 S
G35 Vranka Libor Boršice 704 '11     11 84  
G36 Nešpor Jaroslav ml. Moravská Nová Ves   '09 P|pozdní sb   11 83  
G37 Hoša Antonín Čejč 380       11 83  
G38 Maňásek Josef,Ing. Huštěnovice 325   (K)|kabinet   11 85 B
G40 Luža Tomáš,Ing. Velehrad Zahradní 314       11 79  
G41 Mádlová Hana Velké Bílovice Na Aleji 148 '10     11 80  
G42 Šipka Oldřich Mgr Jarošov Vinaři Jarošov       11 81  
G43 VINACZ, spol. s.r.o. Dolní Bojanovice 882 '11 P|pozdní sb   11 81  
G44 Víno Zlomek & Vávra s.r.o. Boršice u Blatnice 300 '11 P|pozdní sb   12 85 B
G45 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 '11 V|výběr z h   12 83  
G46 ZD Němčičky Němčičky     (P)|pozdní   12 85 B
G47 Vinařství Kubík Velké Bílovice Ve Dvoře 671 '11 V|výběr z h   12 85 B
G48 Vinum Moravicum a. s. Bzenec Vracovská 338 '11 P|pozdní sb   12 83  
G49 Zapletal Tibor Velké Bílovice Slíny 1380   P|pozdní sb   12 84  
G50 Vinařství Kněží Hora Bzenec   '12 (P)|pozdní   12 76  
G51 Vinařství Nechory Prušánky 218 '12 P|pozdní sb   12 87 Z
G52 Macek Jaroslav Ratíškovice 861 '11     12 85 B
G53 Komarov Roman Ivančice Oslavanská 92 '11 P|pozdní sb   12 82  
G54 Konečný Václav Vnorovy 130       12 78  
G55 Jež Bohuslav Mařatice Vinaři Mařatice '12 (P)|pozdní barrique 12 80  
G56 Vinařství Dalibor Osička Velké Bílovice Žižkovská 419 '10     12 78  
G57 Vinné sklepy Valtice,a. s. Valtice Vinařská 407 '11 V|výběr z h   12 86 S
G58 Bilík Ondřej Vážany Vážany 133       12 81  
G59 VÍNO BLATEL, a.s Blatnice pod Svatým A 855 '11 V|výběr z h   12 84  
G60 Štěrba Vojtěch Mařatice 856 '11 (P)|pozdní   12 85 B
G61 U Pohanků Žeravice 251       12 79  
G62 Zajíc Antonín Mařatice Vinaři Mařatice '11 (P)|pozdní   12 80  
G63 Rajhradské klášterní vinné sklepy Rajhrad   '12 (P)|pozdní   12 77  
G64 VINACZ, spol. s r.o. Dolní Bojanovice 882 '09     12 83  
G65 Plaček Jan Ing. Moravské Bránice 39 '09   barrique 12 85 B
G66 Musil Ladislav, Ing Dolní Kounice Bezručova 813 '11 P|pozdní sb   12 80  
G67 Konrád Manfred Hrušovany nad Jevišov 9. května 847   (P)|pozdní   12 77  
G68 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 '12 (P)|pozdní   12 87 Z
G69 RÉVA RAKVICE s.r.o. Rakvice Dolní 32 '11 P|pozdní sb   12 84  
G70 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 '11 P|pozdní sb   12 88 Z
G71 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín U Trati 421 '11 V|výběr z h   12 86 S
G72 Chrástek Vlastimil Bořetice 7 '09     12 82  
G73 Hřiba Stanislav Čejkovice 771 '11 P|pozdní sb   12 91 Z
G74 Vinařství Kněží Hora Bzenec   '04     12 86 S
G75 Luža Vojtěch,st. Velehrad Zahradní 214 '12     12 87 Z
G76 Železník Karel Modrá 109 '12     12 83  
G77 Tetur Tomáš Velké Bílovice Fabian 1206 '11     12 90 Z
G78 Stehlík Jaroslav Terezín 74 '11     12 78  
G79 Blahuš Ivo Jalubí Přátelé vína   (P)|pozdní   12 81  
G80 Fryšták Radek Staré Město     (P)|pozdní   12 82  
G81 Bravenec Zdenek Dolní Dunajovice   '12     12 80  
G82 Uher Josef Lanžhot Hrnčířká 1260 '12     12 85 B
G83 Mokrý Jan Násedlovice 126 '12     12 77  
G84 Víno Mikulov a.s. Mikulov K Vápence 1675 '11 (P)|pozdní   12 84  
G85 Pazderka Stanislav Bořetice 489 '12     12 84  
G86 Trněný Stanislav Ždánice         12 84  
G87 Sedlář Pavel Sady Vinaři Sady '10     13 76  
G88 Vinařství V&M Zborovský Velké Pavlovice Dlouhá 2 '11 V|výběr z h   13 88 Z
G89 Dvořák Zdeněk Dolní Kounice         13 80  
G90 Hruška Pavel Blatnice pod Svatým A 705 '12 P|pozdní sb barrique 13 82  
G91 Vinařství Rajský Moravská Nová Ves 434 '08 P|pozdní sb Barrique 13 87 Z
G92 Beneš Jaroslav Hrušky 377 '12 P|pozdní sb   13 84  
G93 AGROLIP, a.s. Lipov   '12 P|pozdní sb   13 83  
G94 Víno - Masaryk, s.r.o. Skalica Sasinkova 2333 '11     13 84  
G95 Vinařství Soják Polešovice 207   (P)|pozdní   13 77  
G96 Suský Marek Velké Pavlovice   '12 (P)|pozdní   13 79  
G97 Vinařství rodiny Lúbalovy Kobylí 685 '12 P|pozdní sb   13 82  
G98 Bečica & Juračka Sady Vinaři Sady 233       13 83  
G99 Šlech. st. vinařská, a.s. Velké Pavlovice 565 '12 P|pozdní sb   13 85 B
G100 Žůrci - Vídeňka Žeravice 368 '12     13 76  
G101 Vitis, spol. s r. o. Strážnice Masarykova 1698 '11 V|výběr z h   13   CH
G102 Mikulka Josef Jarošov Vinaři Jarošov       13 78  
G103 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice Příhon 1 '12 (P)|pozdní   13 82  
G104 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice Svárov 14 '11 P|pozdní sb   13 80  
G105 Vinařství Čech Tvrdonice Chalupy 25 '11 P|pozdní sb   13 86 S

Dornfelder
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
H1 Vinařství Dalibor Osička Velké Bílovice Žižkovská 419 '08     13 79  
H2 ZD Sedlec Sedlec u Mikulova 308 '12 P|pozdní sb   13 82  
H3 Vinařství Waldberg Vrbovec 190 '11 P|pozdní sb   13 83 B
H4 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673 '12 P|pozdní sb   13 79  
H5 Hradil Lukáš,ing. Čejkovice Včelín 774   P|pozdní sb   13 78  
H6 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice Družstevní 828 '12 (P)|pozdní   13 81  
H7 Machalínek Zdeněk Hovorany 54 '12     13 70  
H8 Mokrý Jan Násedlovice 126 '10     13 80  
H9 Bičan Josef Traplice 176   (P)|pozdní   13 88 Z
H10 Matouš Pavel Olbramovice         13 84 S
H11 Gróf Jaroslav Velké Bílovice 1022       13 78  
H13 Vinařství Žůrek Žeravice 327   (P)|pozdní   13 89 Z
H15 Vinařství Veverka Čejkovice Na Větřáku 220 '12 P|pozdní sb   13 75  
H16 Svoboda Pavel,Ing. Boršice 647       13 82  
H17 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 '11 P|pozdní sb   13 87 Z
H18 Vinařství Nechory Prušánky 218 '12 P|pozdní sb   13 76  
H19 Vrba Vítězslav Terezín 152 '12 (K)|kabinet   13 82  
H20 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 '12 P|pozdní sb   13 81  
H21 Blahuš Ivo Jalubí Přátelé vína   (P)|pozdní   13 82  
H22 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634 '11 (K)|kabinet   13 79  
H23 Vrána Dalimil Staré Město Salašská 1835 '11 (V)|výběr z   13 85 S
H24 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice Boženy Hrejsové 1201   (P)|pozdní   13 83 B
H25 Prát Josef Jalubí Přátelé vína       14 80  
H26 Vinné sklepy Valtice,a. s. Valtice Vinařská 407 '11 V|výběr z h   14 78  
H27 Templářské sklepy Čejkovice   '12 (P)|pozdní   14 84 S
H28 Mokrý Tomáš Násedlovice 360 '09     14 82  
H29 Dostálek Antonín Mařatice Vinaři Mařatice '12     14 80  
H30 Prantl Libor Terezín 106   (P)|pozdní barrique 14 79  
H31 Hýbl JIří Žeravice 286       14 82  
H32 Svoboda Pavel,Ing. Boršice 647       14 78  
H33 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '10 K|kabinet   14 75  
H34 Plaček Jan Ing. Moravské Bránice 39 '12 P|pozdní sb   14 83 B
H35 Výstup Michal Boršice 703 '12 (P)|pozdní   14 77  
H36 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '11 (P)|pozdní   14 87 Z
H37 Vinařství Čech Tvrdonice Chalupy 25 '12 V|výběr z h   14 88 Z
H38 Vaculík Josef,Ing. Staré Město         14 70  
H39 Bečica & Juračka Sady Vinaři Sady 233       14 80  
H40 Hoša Antonín Čejč 380       14 80  
H41 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín U Trati 421 '12 V|výběr z h   14 84 S
H42 Sladký Petr Míkovice KPV '11 (P)|pozdní   14 84 S
H43 MiToMa Vrbice, s.r.o. Vrbice 421   (P)|pozdní   14 81  
H44 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 '12 (P)|pozdní   14 80  
H45 Švec Lubomír,Mgr. Velehrad Nad Chmelnicí 238       14 82  
H46 Bunža Petr Bzenec J. Baráka 137 '12 P|pozdní sb   14 79  
H47 Klimek Lubomír Moravany 82 '11 (P)|pozdní   14 83 B
H48 Velkobílovická vína, s.r.o. Velké Bílovice Žižkovská 1374 '12 P|pozdní sb   14 80  
H49 Víno - Masaryk, s.r.o. Skalica Sasinkova 2333 '10     14 81  
H50 Vinařství Buchtovi Velké Pavlovice         14 83 B
H51 Esterka Petr Terezín 99 '12 (K)|kabinet   14   CH
H52 Huňka David Modrá 94       14 79  
H53 Rodinné Vinařství Pod Horou Bořetice 295 '12     14 83 B
H54 Grmolec Bronislav Hovorany 243 '12 P|pozdní sb   14 78  
H55 Vaculík Josef,Ing. Staré Město         14 77  
H56 Lakosil Martin Tupesy 253       14 60  
H57 Matouš Pavel Olbramovice   '12     14 82  
H58 TFS Tečovice         14 79  
H59 Tyl Pavel Polešovice 408       14 86 S
H60 Bureš Karel Modrá 90 '12   Barrique 14 82  
H61 U Pohanků Žeravice 251       14 78  
H62 RÉVA RAKVICE s.r.o. Rakvice Dolní 32   (P)|pozdní   14 79  
H63 Esterka Petr Terezín 99   (K)|kabinet   14 83 B
H64 Metroflora s. r. o. Milotice 448 '08 (P)|pozdní   14 83 B
H65 Němec Broněk Terezín 111   (K)|kabinet   14 81  
H66 Trčka František Kostice 55       14 79  
H67 Švábík Dušan Ždánice 442       14 81  

André
Čís. Pěstitel Obec Ulice,dům Rok Dourčení Poznámka Kom. Hodn. Med.
I1 Vinium, a.s. Velké Pavlovice Hlavní 666 '12 (P)|pozdní   10 86 Z
I2 VINACZ, spol. s r.o. Dolní Bojanovice 882 '12 P|pozdní sb   10 78  
I3 Kořínek Marek Ždánice 682       10 70  
I4 Hulcký Ivan Ing Staré Město     (P)|pozdní   10 82  
I5 Víno - Masaryk, s.r.o. Skalica Sasinkova 2333 '11 (P)|pozdní   10 81  
I6 Chrástek Vlastimil Bořetice 7 '09     10 87 Z
I7 Mikulica Petr Velké Pavlovice Hlavní 116 '11 P|pozdní sb   10 86 Z
I8 Bednaříková Helena Velké Pavlovice Nádražní 50 '06     10 79  
I9 Komárek Jiří Ždánice 697       10 77  
I10 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice Příhon 1 '12     10 78  
I11 Vinařství Buchtovi Velké Pavlovice   '12 P|pozdní sb   10 80  
I12 Suský Marek Velké Pavlovice   '12 P|pozdní sb   10 81  
I13 Mádl Stanislav Velké Bílovice Záhumní 1252 '11     10 82  
I14 Krčmař Vlastimil Ždánice 95       10 81  
I15 Procházková Miroslava Velké Pavlovice Boženy Němcové 6 '11 P|pozdní sb   10 86 Z
I16 Dobčáková Jana Strážnice 319       10 82  
I17 Turek - Šiška Velké Pavlovice Zelnice 79 '12     10 80  
I18 Křivák Jaroslav Blatnice pod Svatým A 662       10 82  
I19 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice   '12 L|ledové   10 80  
I20 Měšťánek Vladimír ml. Boršice 651       10 81  
I21 Kořínek Marek Ždánice 682 '12     10 72  
I22 Drobilovo víno Polešovice 658 '12 (S)|slámové   10   CH
I23 Vinařství Syfany Vrbice 428 '10 (P)|pozdní   10 75  
I24 Vranka Libor Boršice 704 '12     10 82  
I25 Bánovský Antonín Boršice 546 '12 (P)|pozdní   10 85 S
I26 Kozina Lubomír Žeravice 222   P|pozdní sb barrique 10 80  
I27 Hron Josef Sady Vinaři Sady   (P)|pozdní   10 83 B
I28 Vinařství Kněží Hora Bzenec   '12 (P)|pozdní   10 82  
I29 Tuček Jaroslav Kostice 558       10 78  
I30 Vinařství rodiny Lúbalovy Kobylí 685 '12 P|pozdní sb   10 80  
I31 Helia Antonín Vážany 56       10 74  
I32 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 '12 (P)|pozdní   10 83 B
I33 Šlech. st. vinařská, a.s. Velké Pavlovice 565 '11 P|pozdní sb   10 84 S
I34 Čevela Václav Tupesy 35 '12     10 75  
I36 Kopřiva František Ždánice 701 '11     10 85 S
I37 Pazderka Stanislav Bořetice 489 '09 (P)|pozdní barrique 10 85 S
I38 Hula Josef Ždánice 701       10 78  
I39 Vinařství V&M Zborovský Velké Pavlovice Dlouhá 2 '11 P|pozdní sb   10 81  
I40 Výstup Michal Boršice 703 '12 (V)|výběr z   10 81  
I41 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 '11 P|pozdní sb   10 90 Z
I42 TFS Tečovice         10 77  
I43 Hulcký Ivan Ing Staré Město         10 83 B
I44 Hoša Antonín Čejč 380       10 84 S
I45 Macků Libor Míkovice KPV   (P)|pozdní   10 78